Bangladešas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Bangladešas parduodamo būsto.

Nekilnojamasis turtas parduodamas Bangladeše

Bangladešas, esantis į rytus nuo Indijos, Bengalijos įlankoje, yra Pietų Azijos šalis, turinti tankią augmeniją ir daugybę vandens kelių. Pietinėje pakrantėje, „Sundarbans“, didžiulis mangrovių miškas, dalijamas su Indijos rytais, yra ten, kur gyvena Bengalijos karališkasis tigras. Jis iš visų pusių ribojasi su Indija, išskyrus nedidelį ruožą kraštutiniuose pietryčiuose, kur ribojasi su Birma; iš pietų ją maudė Bengalijos įlanka. Jos sostinė yra Daka.

Staigią urbanizaciją Bangladeše geriausiai galima apibūdinti terminu „perteklinė urbanizacija“. Tai yra urbanizacijos forma, kuri nelemia lygiagretaus ekonomikos ar pramonės augimo, bet yra daugybės žmonių, vykstančių į miestus iš kaimo vietovių ir ieškančių nekilnojamojo turto pardavimo Bangladeše, padarinys. Tačiau šis reiškinys paskatino keliones po nekilnojamojo turto rinką Bangladeše. Pramonė prisiėmė atsakomybę už apgyvendinimą didėjančiam miestiečių skaičiui.

Nekilnojamojo turto sektorius yra labai svarbus sektorius, turintis skirtingą multiplikatoriaus poveikį ekonomikai. Nekilnojamojo turto sektoriuje sukuriama daugiausia darbo vietų po žemės ūkio ir drabužių pramonės. Per pastaruosius du dešimtmečius nekilnojamojo turto sektorius sudarė 8,24% viso Bangladešo BVP.

Pastaraisiais metais padidėjo Bangladešo gyventojų perkamoji galia.

Padidėjęs pragyvenimo lygis paskatino didelę butų ir parduodamo turto pirkimo Bangladeše paklausą. Dauguma žmonių nori nusipirkti butą, norėdami pabėgti nuo didelių pajamų. Be to, butų kainos per pastaruosius 4 metus nukrito 20–30 proc.

Pastaraisiais metais daugėjo investicijų į nekilnojamąjį turtą. Bangladeše 2016–17 metais BVP išaugo iki 30,27%. Tai yra daugiau, palyginti su 29,65% praėjusiais metais.

Šiuo metu nekilnojamojo turto sektorius Bangladeše virsta svarbia šalies dalimi. Nekilnojamojo turto sektorius taip pat garantuoja įvairių susijusių pramonės šakų augimą, todėl sukuria daug darbo vietų žmonėms. Tai rodo didelį potencialą būti įdomia investavimo galimybe.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 40548

Parduoda 3 miegamieji, Bangladešas, Dacca, Dacca, 47 SHAHEED ABDUL AZIZ ROAD

42,023.87EUR
Parduoda
3 miegamieji

97.55 m²
Tai 3 miegamųjų apartamentai su 2 voniomis netoli Bashundhara R / A, Jamuna ateities parke, Šiaurės Pietų universitete. Jis neseniai atnaujintas. 1050...
Cod. 27856

Parduoda Ūkio žemė, Bangladešas, Dacca, Dacca, dacca

Reserved negotiation
Parduoda
Ūkio žemė

120000 m²
Parduodamas žemės sklypas
Cod. 13176

Parduoda 4 miegamieji, Bangladešas, Narochanskie lakes, Shahbagh, Flat 9, Aziz Co-operative, Shahbagh, Dhaka

79,289.88EUR
Parduoda
4 miegamieji

1695 m²
Tai prabangus 1600 kvadratinių pėdų butas širdies vietą Bangladešo kapitalą, siūlo parduoti. Šiuo metu yra išnuomota ir suteikia malonu investavimo ga...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB